info@sample.com 0212595995
برق انداختن سرامیک به سبک حدیث
برق انداختن سرامیک به سبک حدیث

یک دیدگاه کلی وجود داره که میگه ” اگه کف خونه تمیز نباشه انگار همه جا کثیفه ” و البته این دیدگاه کاملا صحیحه. شما هر چقدر توان و انرژی و وقت رو صرف تمیز کردن سطوح و میز و مبل، مرتب کردن وسایل و تمیز کردن خونه کنی اما از کف خونه غافل باشی انگار نه انگار که ساعتها زمان و کلی انرژی صرف تمیز کردن و نظافت خونه کرده باشی.
پست امروز بخش ” نظافت منزل به سبک من ” در وب سایت هوم کلین مربوط به نظافت و برق انداختن سرامیک ها است. سرامیک های همیشه در اثر حمله لکه های چای و قهوه، گرد و غبار، مواد غذایی و… کثیف و لکه دار می شوند.

در این پست به سراغ حدیث رفتیم و روشی که برای نظافت سرامیک استفاده می کنه در ادامه حدیث روشی رو پیشنهاد میده که میتونه سرامیک ها رو آسون و سه سوته تمیز و براق کنه.

نظافت منزل به سبک حدیث

وسایل لازم: تی و ماده شوینده

من برای تی کشیدن از آب استفاده نمی کنم. ماده شوینده ای که استفاده می کنم دستسازه و خونگیه و بسیار بسیار کاربردی و موثر.

این محلول تشکیل شده از: آب جوشیده شده + یک پیمانه سرکه سفید + کمی جوش شیرین + مقدار خیلی خیلی کم نرم کننده لباس. من از نرم کننده برای عطر خوبش استفاده می کنم و از نرم کننده ی لباس ورنل عطری استفاده می کنم و فقط یک قطره می ریزم.

محلول رو درون یک ظرف اسپری می ریزم و موقع تی کشیدن اون رو به کف تی و بخش حوله ای تی اسپری می کنم. به همین راحتی. با این روش سرامیک های خونه من همیشه تمیز و براق اند.

برگرفته از صفحه دوست عزیز: hadis__diary

شما هم می توانید در بخش ” نظافت به سبک من ” در وب سایت هوم کلین مشارکت داشته باشید.

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید