info@sample.com 0212595995
پودر لباسشویی مورد علاقه من
پودر لباسشویی مورد علاقه من

پودر لباسشویی

در قسمت های مختلف نظافت منزل، شستشو و تمیز شدن لباس ها برای من اهمیت ویژه ای داره به همین دلیل مواد شوینده ای که انتخاب می کنم باید با استاندارهای من مطابقت داشته باشه. پودرهای لباسشویی با برندهای مختلفی توی بازار موجوده که هر کدوم براساس ادعایی که دارند؛ کارایی منحصر به فرد خودشون رو دارند. من برای شستشوی لباسهام پیش از این از پودر لباسشویی پرسیل استفاده می کردم و ارادت خاصی بهش داشتم به قدری فوق العاده عمل می کرد که چیزی نمی تونست جاشو بگیره.

اما بعد از مدتی حس کردم کارایی سابق رو نداره و پودرش مثل قبلنا قدرت سفید کنندگی و پاک کنندگی کمتری داره. نمی دونم این حسم درسته یا نه؟ یا شما هم نظر منو دارید یا نه؟

روزی که داشتم تو فروشگاه به قفسه محصولات شوینده نگاهی می انداختم چشمم به محصولات امو خورد. اسمش رو زیاد شنیده بودم اما از کارایی اش خبری نداشتم. برای امتحان و تست خریدم تا بررسی کنم عملکردشو. یکبار استفاده ازش کافی بود تا نظر منو به خودش جلب کنه و منو طرفدار خودش. توقعاتی که من از یک پودر لباسشویی داشتم رو برآورده کرد و آسیبی هم بخ لباس نزد. عطر خوبش هم برام جذاب بود. تمام این ویژگی ها باعث شد تا من این پودر رو با خاطری آسوده جایگزین پودر قبلی کنم.

مایع لباسشویی

بعد از دیدن کارایی پودرش، مایع شوینده امو رو هم خریدم تا کارایی اون رو هم بررسی کنم. تفاوت بین مایع و پودرش در اینکه: پودرش خیلی قوی تر عمل میکنه و توانایی این رو داره که هر لکه ای رو از روی لباس پاک کنه اما مایع اش با همون ترکیبات مشابه به علاوه نرم کننده، لباس ها رو نرم می کنه و این برای الیاف و تار و پود لباس بهتره.

حالا شما هم اگه از این محصولات استفاده کردید تجربیاتتون مثبت و منفی تون رو به اشتراک بذارید.

برگرفته از صفحه دوست عزیز: n.vaziri2


شما از چه مواد شوینده ای برای لباس هاتون استفاده می کنید؟

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید